Kā reģistrēties CheeksUp?

It is great when a child can do exercises correctly together with speech therapist, but it is even more important to train at home. CheeksUp logopedic game is made in such a way that it not only will help your child to learn correct pronunciation faster, but also will keep his attention. 

CheeksUp is a speech therapy tool. To use it at home, you would need a cooperation with speech therapist, because every child and case is different and only a specialist will know what plans to make for exactly your child. We have trained more than 30 specialists, so ask your speech therapist about CheeksUp. If he hasn't yet been to our seminar, you can suggest to attend one. Seminars are organized every month and application can be made either by calling or hereAll news about CheeksUp and seminars we also post in our Facebook page. 

If you don't have your own speech therapist, you cal also contact us and arrange a consultation with our speech therapist. We also offer video consultations skype/zoom (Apply by calling +371 24943393). 

When you are ready to train with CheeksUp at home and you have a speech therapist that can make plans for your child, you need to become a member and create your profile. For now we offer 2 types of memberships: 

A membership will give you an access to the CheeksUp system for a period of time. After you have done your purchase  and created a profile, in the system you need to find your speech therapist and send him invitation to connect. After connection is done, speech therapist can start making individual plans for your child. 

We want your child to start speaking beautifully as soon as possible and hopefully CheeksUp will be the best tool in reaching this goal.

We would love to know how is your child doing with CheeksUp. Will be waiting for letters and feedback to info@cheeksup.com 

Questions and Answers

What do I need to use CheeksUp at home?


CheeksUp var lietot viedtālrunī, uz planšetes Android sistēmā kā arī uz datora, kam ir Windows operētājsistēma. Pašlaik CheeksUp neatbalsta IOS (Apple) viedtālruņus un datorus, bet mēs strādājam pie tā, lai drīzumā šo logopēdisko spēli var lietot arī tie, kas izmanto Apple. Lai lietotu CheeksUp, ir jāizveido savs profils. Pēc profila izveides un "savienošanās" sistēmā ar logopēdu, var sākt izmantot CheeksUp platformu treniņiem.
Kā es varu izveidot savu profilu un sākt lietot CheeksUp mājās?


Lai izmantotu CheeksUp sistēmu, gan logopēdam, gan bērnam ir jāizveido savs profils. Logopēds savu profilu izveido apmācībās, savukārt bērna profilu var izveidot caur mūsu Facebook lapu. Spied šeit lai to izdarītu.
Cik maksā CheeksUp?


Lai izmantotu CheeksUp sistēmu mājās, Jums ir jāiegādājās abonements. Piedāvājam abonementu uz mēnesi (30 eiro) un uz 3 mēnešiem (72 eiro). Apmaksu par abonementu varat veikt šeit. Abonements nozīmē, ka Jums ir pieeja sistēmai un vairāk nekā 20 standarta vingrinājumiem. Ja Jūsu bērnam ir vajadzīgi individuāli plāni, ko veido logopēds, maksa par plāniem ir sākot no 3.75 eiro. Samaksa atkarīga no uzdevumu daudzuma un sarežģītības pakāpes.
Esmu iegādājies abonementu. Ko tagad?


Abonements viens pats nekādus rezultātus nedos. Spēle ir terapijas līdzeklis un, lai tai būtu rezultāti, ir vajadzīga logopēda līdzdalība. Iegādājoties abonementu, Jums ir pieeja sistēmai, bet, ja nepieciešami individuālie plāni, ir jālūdz tos izveidot logopēdam, kurš ir izgājis apmācības vai arī to varam izdarīt mēs. Šajā gadījumā konsultācija ar mūsu logopēdi būs nepieciešama, lai novērtētu, kādi vingrinājumi Jūsu bērnam ir nepieciešami. Konsultāciju varat pieteikt, zvanot +371 24943393. Piedāvājam arī video konsultācijas tiem, kam nav iespējas tikt līdz Rīgai.