The speech therapist work in developing correct language for children is invaluable and we know that it isn't an easy job. CheeksUp will be a great help in therapy that can speed up the results. With Your help and by using CheeksUp we want children to speak correctly as soon as possible.

To start using CheeksUp practically, speech therapists should attend a seminar organized by us. In this seminar we will explain CheeksUp system as well as will work practically with homework plans and how to create them. Every attendant will get a therapist profile in CheeksUp system and therapist's access to the system for 3 months Free of cgarge.

Starting from January 2019, the big seminars (up to 20 people) will be organized once a month in Jurmala or Riga. We also offer to run a seminar in Your place (if there is a group of 5 specialists). The lenght of seminar is usually 3 - 4h. In the nearest future we will start doing Webinars, so our colleagues from other countries can join in.

 

To attend seminar, please write to info@cheeksup.com or call +371 24943393 

All the newest information about seminars we also post on our facebook page, so follow us there to find out, when is the next seminar. 

Questions and Answers

Kas man ir nepieciešams, lai lietotu CheeksUp?


CheeksUp spēles aplikācija darbojas uz Windows datoriem gan ar, gan bez webkameras. CheeksUp WEB plānu veidošanas sitēmu var lietot viedtālrunī vai uz planšetes Android operētājsistēmā, kā arī uz datora ar Windows operētājsistēma. Pašlaik CheeksUp neatbalsta IOS (Apple) viedtālruņus un datorus, bet mēs strādājam pie tā, lai nākotnē varētu piedāvāt WEB rīku arī tiem logopēdiem, kas izmanto iPhone. Lai lietotu CheeksUp, ir jāizveido savs profils. Pēc profila izveides var sākt izmantot CheeksUp WEB platformu individuālo plānu veidošanai.
Kā izveidot plānus ar individuāliem skaņu ierakstiem?


Lai izveidotu individuālas vingrinājumu secības, WEB www.cheeksup.com/app sistēmā jānospiež sadaļa PLANS, tad poga "CREATE NEW PLAN" un tā atvērs plānu veidošanas rīku. Parastā gadījumā vienā plānā rekomendējam pievienot 10-12 individuāli veidotus uzdevumus. 3-4 gadīgiem bērniem vai bērniem ar nenoturīgu uzmanību, ieteicamais plāna garums ir 5-7 uzdevumi. 6-7 gadīgiem bērniem un bērniem ar noturīgu uzmanību viens plāns var būt ar 12-15 uzdevumiem.
Kā es varu piešķirt mājasdarbu plānus savam pacientam?


Lai plānu varētu nozīmēt, vispirms jāizveido savienojums. Ja savienojums ar pacientu ir izveidots, tad pie konkrētā plāna jāuzspiež uz cilvēciņa ikonas un tad attiecīgi uz konkrētā pacienta un plāns būs nozīmēts! Pēc sekundes tas jau būs pieejams spēlē pacientam plānu sadaļā.
Kā es varu spēlēt mājasdarbu plānus?


Logopēda profils šobrīd ir bez maksas un tam ir pieeja spēles bāzes versijai, kas ir atsevišķi vingrinājumi, ar vienu instrukciju katram vingrinājumam. Lai varētu spēlēt plānus ar indivudāliem skaņu ierakstiem, logopēdam ir jāreģistrē savs pacienta profils un jāiegādājas mēneša abonements. Logopēda profils un pacienta profils dod pilnu pieeju CheeksUp sistēmai, t.i., spēlēt vingrinājumus pa vienam, gan veidot plānus saviem pacientiem, gan arī tos spēlēt. Iestādei iepsējams saņemt atlaidi, ja līgums par pakalpojumu tiek slēgts vismaz uz 12 mēnešiem.